pracownik działu przesyłek - praca na start!

Dodane: Poniedziałek, 24 Wrzesień, 2018  08:26
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy: Sezonowa
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Dodatkowe: Status studenta
  • Płaca brutto min.: 16
  • Płaca brutto max.: 24
  • Pracodawca:Randstad Polska Sp. z o.o.

Szukasz pracy z dobrą stawką, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem pracowniczym? Nie przegap naszej oferty.
Zebraliśmy dla Ciebie świetne warunki zatrudnienia w najnowocześniejszym centrum logistyki w Polsce.

Nowa stawka wynagrodzenia podstawowego od 1 września 2018 r. !

Zaaplikuj już dziś i zarabiaj 18, 50 zł brutto/h + premia do 15%

Dodatkowo w Randstad nagradzamy dobre znajomości.

Pracuj i polecaj! Za każdą poleconą do pracy osobę zarobisz 1600 zł*!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

oferujemy

- atrakcyjną stawkę godzinową + system premiowy do 15%
- pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
- możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
- prawo do urlopu
- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
- po przepracowanych 4 dniach, 3 dni wolnego na odpoczynek
- ciepły posiłek w trakcie pracy za złotówkę

zadania

- rozkładanie towarów na półki magazynu
- załadunek i rozładunek przesyłek
- sortowanie i kompletacja towaru
- pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
- praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy

- gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
- braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

BRZMI INTERESUJĄCO? ZAAPLIKUJ, zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praca" na numer 603334974 603 - pokaż numer telefonu - - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

*Regulamin akcji dostępny w agencji Randstad
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Kamienna Góra
Joanna Biederman
Na Lento.pl od 28 mar 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń